Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

“A po flirton me Santianën?”, përgjigjet Domeniku (VIDEO)

NULL NULL
16.11.2023 21:54
Domenik

Pyetja radhës në darkën e të nominuarve shkoi për Domenikun.

“E kemi vërejtur një flirtim me Santianën, a e ke lojë?”, u pyet Domeniku anonimisht.

“Të tregoj drejt unë këtu nuk jam për një femër, kam ardhur këtu për diçka tjetër, jam i fokusuar se për çfarë kam ardhur këtu, për eksperiencën, për të mësuar ndonjë gjë, unë nuk kam sy për një femër këtu”, ishte përgjigja e Domenikut.

Për detaje më të hollësishme, ndiqeni videon në linkun e mëposhtëm.

Për të shikuar Big Brother VIP Kosova abonohu në:

  • Kosovë: Artmotion www.artmotion.net dhe Kujtesa www. kujtesa.com
  • Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut: Artmotion Aplikacioni Mobil dhe Tring Satelit
  • Evropë: Nimi Tv www.nimitv.com
  • Amerikë: TV Alb

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.