Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

A po e shkruan Rozi një tekst për Sonin?

NULL NULL
18.10.2015 14:28

Rozana Radi, përveç se këndon ajo shpesh shkruan edhe tekste këngësh.

Këngëtarja shqiptare me shumë talente, me sa duket po e shkruan një tekst të ri.

Një fletë e zbrazët edhe një laps mbi të, janë pjesë e një fotografie që ajo ka publikuar në profilin e saj në instagram.

“T’ja fillojmë tekstit”, ka shkruar Rozi në përshkrimin për fotografinë, transmeton Klan Kosova.

Por ajo që bije në sy, është një komet që këngëtarja tjetër kolege e saj, Soni Malaj i ka bërë në këtë fotografi.

“Rozana, faleminderit. Kur ta mbarosh më thuaj se po të pres”, ka shkruar Soni.

Mirëpo kjo ka mbetur me kaq, Rozi nuk i është përgjigjur asaj.

Soni njihet si këngëtare e mirë baladash të cilat janë specialitet i Rozana Radit.

Në vitin 2011 Soni pati fituar edhe festivalin Top Fest me këngët “Me të jeton”.

Ajo së fundmi ka pasur një dramë edhe në jetën e saj personale, pasi martesa e saj me Mirko Luccarellin, valltarin me të cilin u takua në “Dancing with the stars”, përfundoi.

 

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.