Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

“A pe sheh që jam më e shkolluar se ti?”, Edona i thotë Vesës pasi që i tregoi si shkruhet “eyeliner” (VIDEO)

NULL NULL
16.11.2023 19:30

Edona sot i ka ndihmuar Vesës që të shkruaj disa fjalë në gjuhën angleze pasi ajo kishte problem.

Fjalët që ndihmoi Edona ishin “eyeliner” dhe “eyebrow”.

“A po e sheh që jam më  e shkolluar se ti?”, i tha Edona, Vesës me shaka derisa kjo e fundit e pranoi që në këtë aspekt Edona ka njohur më shumë./Klankosova.tv

Për të shikuar Big Brother VIP Kosova abonohu në:

  • Kosovë: Artmotion www.artmotion.net dhe Kujtesa www. kujtesa.com
  • Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut: Artmotion Aplikacioni Mobil dhe Tring Satelit
  • Evropë: Nimi Tv www.nimitv.com
  • Amerikë: TV Alb

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.