Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

A ndihet fajtor Blerando për përjashtimin e Metit? (VIDEO)

NULL NULL
17.11.2023 22:10

Ditë më parë Meti është përjashtuar nga Big Brother VIP Kosova 2 pas dhunës fizike që përdori ndaj Blerandos.

Sot në ‘Prime’, Blerando është pyetur se a ndjehet fajtor për përjashtimin e Metit.

Përgjigja e tij ka qenë “Jo”./Klankosova.tv

Për të shikuar Big Brother VIP Kosova abonohu në:

  • Kosovë: Artmotion www.artmotion.net dhe Kujtesa www. kujtesa.com
  • Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut: Artmotion Aplikacioni Mobil dhe Tring Satelit
  • Evropë: Nimi Tv www.nimitv.com
  • Amerikë: TV Alb

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.