Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

A mendon se ke bërë në fillimin qengjin e urtë dhe ke pirë dy “nëna”? Përgjigjet Artani (VIDEO)

NULL NULL
14.03.2023 00:03

Artani është përgjigjur në një mori të pyetjeve nga publiku në darkën e finalistëve.

Në pyetjen se: “A mendon se ke bërë në fillimin qengjin e urtë dhe ke pirë dy “nëna”?.

Artani u shpreh se strategjia e tij e lojës e ka dërguar deri në finale.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.

 

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.