"A ma ke qit kafen Vedat?" - Mbresa i kërkon Vedatit ta kryejë bastin (VIDEO) - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

“A ma ke qit kafen Vedat?” – Mbresa i kërkon Vedatit ta kryejë bastin (VIDEO)

NULL NULL
06.02.2023 13:57

Mbresa dhe Vedati e kanë bërë një pakt të përgatitjes së kafesë.

Vedati ka për t’i përgatitur kafe Mbresës sa herë që ajo kërkon. Kur u zgjua në mëngjes Mbresa i kërkoi atij llogari se pse nuk ia ka përgatitur kafenë.

“A ma ke qit kafen Vedat? Do të duhej të ma përgatiteshe kafen si të zgjohem”, ka thënë Mbresa.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.