Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

A ka nevojë Prishtina për zgjedhje ?

NULL NULL
02.05.2015 20:44

Debatet mes pozitës e opozitës se kush duhet të shkojë në zgjedhje – Kryetari i Komunës apo Asambleja – Ministria e Administrimit Lokal i sheh të panevojshme sepse sipas tyre përderisa nuk është dëmtuar interesi i qytetarëve, Komuna e Prishtinës nuk ka nevojë për zgjedhje të reja.

 

 

 

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.