"A ka ndryshuar shumë Stresi në këto dhjetë vjet?", e pyet Juliana, Brunon (VIDEO) - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

“A ka ndryshuar shumë Stresi në këto dhjetë vjet?”, e pyet Juliana, Brunon (VIDEO)

NULL NULL
01.03.2023 15:52

Juliana e ka pyetur Brunon për sa kohë e njeh Stresin dhe për shoqërinë që e kanë me njëri-tjetrin.

Ajo i tha këngëtarit se a ka ndryshuar Stresi tani në krahasim me periudhën kur ishin njohur në fillim

Bruno i tha: “Unë e njoh për 10 vjet Stresin, ai në karakter është i njëjtë akoma nuk ka ndryshuar”.

Ndiqni videon për më shumë.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.