"A ka mundësi që mund të ha pasta me qime?", e pyet Atdheu-Xhulin (VIDEO) - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

“A ka mundësi që mund të ha pasta me qime?”, e pyet Atdheu-Xhulin (VIDEO)

NULL NULL
03.02.2023 19:43

Banorja e Big Brother VIP Kosova, Xhuli po gatuante pasta në kuzhinën e shtëpisë, ndërsa nuk mungoi një koment nga Atdheu.

Ky i fundit e ka pyetur Xhulin se – “A ka gjasë që të ha pasta me qime?”, duke iu referuar banores, e cila po gatuante me flokë të lëshuara mbi supe.

Ndërkaq, nuk mungoi as përgjigje pikante nga Xhuli, e cila ia ktheu duke thënë “kur janë qimet e mia, ti ha çka të duash”.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.