A ka krizë martesore Depp - Heard? - Klan Kosova

Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

A ka krizë martesore Depp – Heard?

NULL NULL
24/05/2015

Aktori i famshëm Johnny Depp i ka mohuar shkrimet e mediave australiane, sipas të cilave ai është larguar me befas nga sheshxhirimi i vazhdimit të ri të “Piratit të Karaibeve” dhe ka shkuar në SHBA për t’i zgjidhur problemet martesore.

Mirëpo, gazeta Courier Mail ka shkruar se ky largim ka ndodhur, sepse Depp dhe bashkëshortja e tij Amber Heard kanë mospajtime serioze, transmeton Klan Kosova.

 

Johnny Depp Amber Heard