18:00, 16 Maj 2019

Këngëtarja dhe tekstshkruesja amerikane, Lauren Alaina, para pak kohe është ndarë nga i fejuari i saj Alex Hopkins.

Alaina tani është në lidhje të re të dashurisë me komedianin John Crist, transmeton Klan Kosova.

Sipas Hollywood Life, këngëtarja ka qenë e fejuar 7 vjet me Hopkins.

Konkurs Pune

Lexo më shumë