Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

“A jam ai që mendoj që jam”, Besi thotë që nëse e arrin këtë është i lumtur (VIDEO)

NULL NULL
02.12.2023 21:53
besii
besii

Banori i Big Brother VIP Kosova, Besi ka bërë një bisedë me banorët e tjerë të shtëpisë.

Ai është shprehur se ka dëshirë të di diҫka për veten, përcjell Klankosova.tv.

“Këtu kam dëshirë të vërtetojë se a jam ai që mendoj qe jam”, është shprehur ai.

Për të shikuar Big Brother VIP Kosova abonohu në:

  • Kosovë: Artmotion www.artmotion.net dhe Kujtesa www. kujtesa.com
  • Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut: Artmotion Aplikacioni Mobil dhe Tring Satelit
  • Evropë: Nimi Tv www.nimitv.com
  • Amerikë: TV Alb

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.