A i mori ‘leje’ Anita, Ramushit të merrte pjesë në “Dance With Me”? (VIDEO) - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

A i mori ‘leje’ Anita, Ramushit të merrte pjesë në “Dance With Me”? (VIDEO)

NULL NULL
20.09.2022 10:13

Këtë vit në spektaklin “Dance With Me”, merr pjesë edhe bashkëshortja e ish-kryeministrit të Kosovës, Ramush Haradinajt, Anita.

Ajo ka treguar se si e la “Rambo” të merrte pjesë në këtë shou që nisi të hënën.

“Fillimisht ja kam thënë një batutë. E pyetja ‘po të ishe dashuruar një herë para meje, kur nuk ishe i martuar me një balerinë, si do ja bëje, a do e kishte lënë, s’do e kishe marr për grua?’. Është e lehtë të më linte sepse unë kam një jetë në televizion dhe më ka mbështetur në të gjitha projektet e mia. Patjetër që me mirëkuptimin e atij jam sot këtu”, tha ajo, njofton Klankosova.tv.

Kjo është hera e parë që Anita merr pjesë në një spektakëtl vallëzimi.