A është Vedati, çështja e debatit mes Julianës dhe Mbresës? (VIDEO) - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

A është Vedati, çështja e debatit mes Julianës dhe Mbresës? (VIDEO)

NULL NULL
22.02.2023 16:54

Mbresa dhe Juliana kanë debatuar ashpër me njëra-tjetrën lidhur me Vedatin.

Të dyja flisnin për një diskutim që dje pati Juliana me Vedatin.

Juliana e akuzon Mbresën se i ka treguar që Vedati ka thënë për të që është e pakarakter, derisa Juliana nuk ishte aty.

Mbresa këtë gjë vazhdimisht e mohoi.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.