“A është shenjë”, Andi tregon çfarë rastësie pati me Gresën (VIDEO) - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

“A është shenjë”, Andi tregon çfarë rastësie pati me Gresën (VIDEO)

NULL NULL
31.01.2023 13:27

Derisa Andi ishte në kuzhinë, Melisa e pyeti për aromën e parfumit që ka vendosur.

Ky i fundit para se t’ia tregojë markën, i thotë se ka një rastësi me Gresën për të njëjtin parfum.

“A është shenjë a rastësi, nuk e di”, thotë Andi.

Ndiqni diskutimin në videon e mëposhtme.

Ndryshe, formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.