Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

A është në një grup me Bleron? Kjo është përgjigja e Blerandos (VIDEO)

NULL NULL
14.11.2023 13:24
Blerando

Monika iu drejtua Blerandos duke i thënë se pranoje se je me Bleron.

Ai nuk e pranoi se janë grup, por që e respektojnë njëri-tjetrin.

Gjithashtu tha se kur Blero e ka keq e kundërshtoj.

Për më shumë detaje, ndiqeni videon në linkun e mëposhtëm.

Për të shikuar Big Brother VIP Kosova abonohu në:

  • Kosovë: Artmotion www.artmotion.net dhe Kujtesa www. kujtesa.com
  • Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut: Artmotion Aplikacioni Mobil dhe Tring Satelit
  • Evropë: Nimi Tv www.nimitv.com
  • Amerikë: TV Alb

 

 

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.