23:00, 12 Korrik 2019

Aktori i njohur, Tom Felton, lidhjet e dashurisë i mban larg mediave.

Sipas Daily Mail, nuk është raportuar për ndonjë lidhje të dashurisë për Felton që nga ndarja e tij me aktoren Jade Olivia në vitin 2016.

Ylli i filmit Harry Poter, është fotografuar nga paparacët në Los Anxheles teksa ishte i shoqëruar me një vajzë.

Aktori dukej se ishte i lumtur me këtë vajzë dhe qenin e tij teksa shëtitshin, transmeton Klan Kosova.

Kështu  për ditët në vazhdim mbetet të shihet se a është e dashura e tij, kjo vajzë misterioze.

Konkurs Pune

Lexo më shumë