Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

“A është në BBVK veç për Albën?”, përgjigjet Azemi (VIDEO)

NULL NULL
17.11.2023 22:56
Azemi

Banori i Big Brother VIP Kosova Azemi, ka thënë se i pëlqen të rri afër Albës.

I pyetur nga prezantuesja Jonida Vokshi, “A mendon se je lojë për Albën siç ishte shprehur vet Azemi?”, ai nuk e pranoi dhe tha se “ka qenë i nxehur”.

Poashtu ai tha se “dhuratat dhe krejt këto gjëra i kemi bisedu me Albën, si shok ndoshta flasim  por ato sene të tjera jo”.

Për më shumë detaje, ndiqeni videon në linkun e mëposhtëm.

Për të shikuar Big Brother VIP Kosova abonohu në:

  • Kosovë: Artmotion www.artmotion.net dhe Kujtesa www. kujtesa.com
  • Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut: Artmotion Aplikacioni Mobil dhe Tring Satelit
  • Evropë: Nimi Tv www.nimitv.com
  • Amerikë: TV Alb

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.

lajme të ngjashme