Zbulohet i dashuri i ri i Kim Kardashian? (FOTO) - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Zbulohet i dashuri i ri i Kim Kardashian? (FOTO)

NULL NULL
18.05.2023 13:33

Kim Kardashian dhe Tom Brady në një lidhje?

Gjashtë muaj pasi qendërmbrojtësi i pensionuar i NFL-së konfirmoi ndarjen e tij me gruan Gisele Bundchen, raportimet filluan duke pretenduar se ai është takuar në heshtje me Kim dhe ajo po kërkon një shtëpi pushimi pranë tij në Bahamas.

Pra, cila është e vërteta?

Kim Kardashian

“Ata kanë miq dhe partnerë të përbashkët biznesi, por nuk janë takime. Kim është shumë e përqendruar te fëmijët e saj, bizneset e saj, shkollën juridike dhe përgatitjen për ‘American Horror Story’ që fillon prodhimin muajin e ardhshëm”, ka thënë një burim për ENews.

Sa i përket Tomit, përfaqësuesi i tij mohoi thashethemet për romancën për ‘People’./prive

Rrini të informuar mbi zhvillimet kryesore duke u bërë pjesë e komunitetit tonë në Viber.

BONUS: Merreni aplikacionin tonë në Android dhe iOS.

Kim Kardashian