A është Juliana arsyeja e përplasjeve të Gresës dhe Andit? (VIDEO) - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

A është Juliana arsyeja e përplasjeve të Gresës dhe Andit? (VIDEO)

NULL NULL
27.02.2023 22:30

Të dielën e javës së kaluar, Gresa dhe Andi kanë pasur përplasje të ashpra me njëri-tjetrin.

Andi e kishte kritikuar Gresën për raportin që ka me Julianën, banoren tjetër të Big Brother Vip Kosova.

“Hapi sytë kur të rrish me Julianën” , i ka thënë Andi, Gresës.

Kjo gjë e acaroi Gresën, e cila e kundërshtoi Andin.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.