A është duke realizuar këngë të re Rihanna pas shumë kohësh? - Klan Kosova

Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

A është duke realizuar këngë të re Rihanna pas shumë kohësh?

NULL NULL
18/08/2019

Këngëtarja dhe biznesmenja e njohur, Rihanna, ka tre vite që nuk është marrë me muzikë që nga albumi i fundit “Anti”.

Adhuruesit e saj mezi presin që ajo të publikojë ndonjë projekt të ri edhe në fushën e muzikës dhe jo vetëm në atë të biznesit.

Një grup i adhuruesve të saj me anë të një postimi në rrjetin social Twitter kanë thënë se këngëtarja është duke punuar një këngë të re e cila quhet “Private Loving”.

Sipas këtyre informacione Hollywood Life shton se teksti i këngës është shkruar nga artisti Demarco dhe Monique Laëz.

Kështu ka mbetur të shihet ditët në vijim se a janë të vërteta këto informacioneve për këtë këngë.