A e mbani mend “sherrin” mes Bora Zemanit dhe Einxhel Shkires, para një viti? (VIDEO)

A e mbani mend “sherrin” mes Bora Zemanit dhe Einxhel Shkires, para një viti? (VIDEO)

NULL NULL
2 weeks më parë

Bora Zemani dhe Einxhel Shkira janë dy moderatore të njohura në Shqipëri.

E para ishte Bora që kishte punuar me binjakët, Romeo dhe Donald Veshaj, e pas saj, punë me ta kishte filluar Einxheli, një vit më parë, përcjell Klankosova.tv.

Kur  Einxhel iu bashkua binjakëve, ajo dhe Bora improvizuan një “sherr” në lidhje me këtë çështje.

Pas zënkave të shumta gjatë emisionit, në fund ato treguan se janë shoqe dhe e gjitha ishte vetëm një shaka.