A e la Bloom, Katy Perry-n për këtë vajzë? - Klan Kosova

Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

A e la Bloom, Katy Perry-n për këtë vajzë?

NULL NULL
01/03/2017

Orlando Bloom është fotografuar tejet i afërt me Erin McCabe.

Kjo po ndodh vetëm disa ditë pasi ai njoftoi se është ndarë nga e dashura e tij Katy Perry, përcjellë Klan Kosova.

Orlando 40 vjeçar është parë me bukuroshen zeshkane e cila është dhe e bija e Presidentit të kompanisë së njohur amerikane Green Global, Les McCabe.

Nuk dihet se si do ta pres Katy Perry këtë gjë, por siç duket Erin është shkaku që Bloom u nda nga ajo, përcjellë Klan Kosova.

3dd6401100000578-4270936-looks_familiar_the_pretty_brunette_could_be_seen_cheekily_fondli-m-60_1488368695148

3dd4f6e300000578-4270936-image-m-21_1488366781054

3dbd863700000578-0-image-a-5_1488338912823