"A e kupton që po të dalin rrenat?", përplasen ashpër Melisa e Mbresa (VIDEO) - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

“A e kupton që po të dalin rrenat?”, përplasen ashpër Melisa e Mbresa (VIDEO)

NULL NULL
03.02.2023 09:27

Melisa dhe Mbresa e patën një debat të ashpër me njëra-tjetrën, pas darkës së mbrëmshme të të nominuarve.

Melisa i tha Mbresës se ajo nuk është duke u treguar e vërtetë me qëndrimet e saj.

“Ti vjen më fol mua kundër Stresit dhe pro Julit, dhe pastaj thua se je ajo që nuk dëshiron t’i ndikosh askujt. Seriozisht, a je duke e kuptuar që janë duke të të dalur rrenat”, i ka thënë Melisa, Mbresës.

Ndërsa, ajo ia ktheu duke i thënë “Mua po më dalin rrenat, ti po më flet për ndikim kur ti ke rënë vet pre e ndikimit katër para se të përplaseshe me Julin për qumësht”.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.