A e konfirmuan lidhjen Khloe dhe James? - Klan Kosova

Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

A e konfirmuan lidhjen Khloe dhe James?

NULL NULL
11/08/2015

Khloe Kardashian ende është në pritje për të konfirmuar nëse ajo është në lidhje me lojtarin e NBA James Harden.

Por, Khloe u pa në ditëlindjen e 18-të të motrës së saj Kylie, duke i dhënë një puthje James.

Çifti ishte i shoqëruar me Malika Hak, dhe në një foto që e realizuan bashkë, Khloe shfaqet duke puthur lojtarin e NBA në faqen e tij.

Malik, kishte postuar këtë fotografi në instagramin e saj me 1.6 milionë ndjekës, transmeton Klan Kosova.

Khloe dhe James u thuhet se kanë filluar takim në muajin korrik.

Megjithatë, çifti ende nuk e kanë konfirmuar romancën e tyre.

hjmhm