A e ka "marrë" Dua, Azetin? (FOTO) - Klan Kosova

Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

A e ka “marrë” Dua, Azetin? (FOTO)

NULL NULL
06/08/2022

Reperi i njohur Azet ka postuar një fotografi me artisten Dua Lipa, ku ka ngritur dyshimet për një lidhje dashurie në mes tyre.

Ai në një postim në Instagram, ka shkruar se është i zënë, duke ia bashkëngjitur postimit një foto me Duan.

“Jam marrë”, ka shkruar Azet, duke e shoqëruar shkrimin me një zemër, çelës dhe një dry.

Nuk dihet nëse kjo është vetëm një shaka e artistit, apo me të vërtetë ka diçka mes tyre.