"A e di sa më qetëson?", puthje të shumta mes Gresës dhe Andit (VIDEO) - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

“A e di sa më qetëson?”, puthje të shumta mes Gresës dhe Andit (VIDEO)

NULL NULL
29.01.2023 17:00

Puthjet dhe përqafimet mes Andit dhe Gresës nuk kanë të ndalur brenda shtëpisë së Big Brother Vip Kosova.

Derisa qëndrojnë pranë njërit-tjetrit, Andi i tha Gresës: “A e di sa më qetëson, u mbyta duke të ta thënë këtë”.

“Kur të shoh në disponim të mirë uh, kur të shoh duke qesh kënaqem”.

Ndryshe, formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.