A e dëgjuat "Mërzia" nga Skerdi dhe Kennz? (VIDEO) - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

A e dëgjuat “Mërzia” nga Skerdi dhe Kennz? (VIDEO)

NULL NULL
06.02.2023 14:55

Skerdi ka lansuar duetin e tij të ri.

Ai ka bashkëpunuar me Kennz në projektin që mban titullin ‘Mërzia’.

Muzikën e punoi vet Skerdi teksa tekstin e kanë shkruar të dy artistët.