Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

A e dëgjuat “Ferrarin” e Melindës dhe Bardhit? (VIDEO)

NULL NULL
03.06.2023 07:53
Melinda Ademi, Bardhi

Dy artistët, Melinda Ademi dhe Bardhi kanë sjellë një bashkëpunim.

“Ferrari” titullohet kënga e tyre e përbashkët, përcjell Klankosova.tv.

Ndryshe, Melinda dhe Bardhi këtij projekti muzikor ia kanë realizuar edhe videoklipi.

Rrini të informuar mbi zhvillimet kryesore duke u bërë pjesë e komunitetit tonë në Viber.

BONUS: Merreni aplikacionin tonë në Android dhe iOS.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.