A do të rikthehet Lugati dhe kush do të nominohet? Prime i sotëm, i mbushur me plot të papritura (VIDEO) - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

A do të rikthehet Lugati dhe kush do të nominohet? Prime i sotëm, i mbushur me plot të papritura (VIDEO)

NULL NULL
06.02.2023 19:55

Spektakli i sotëm Prime i formatit televiziv Big Brother VIP Kosova do të jetë i mbushur me surpriza nga më të ndryshmet, pas një fundjave të tensionuar.

Një fundjavë plot me lot në shtëpinë më të famshme, kunja e debate nga më të ndryshmet mes banorëve.

Rikthimi i Lugatit si dhe Bruno përballë emocioneve të forta.

Spektakli Prime i sotëm do të jetë i mbushur me të papritura që do të ju lënë gojëhapur.

Mos e humbisni, sonte duke filluar nga ora 21:00 ekskluzivisht në ekranet e Klan Kosova dhe ArtMotion.