A do të pranonte të bëhej prezantuese e emisionit "Prive"? Përgjigjet Mbresa Hajrullahu (VIDEO) - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

A do të pranonte të bëhej prezantuese e emisionit “Prive”? Përgjigjet Mbresa Hajrullahu (VIDEO)

NULL NULL
20.03.2023 12:26

Ish konkurrentja finaliste e formatit televiziv Big Brother VIP Kosova, Mbresa Hajrullahu në një intervistë ekskluzive për emisionin “Prive” të dhënë gjatë natës finale ka folur rreth planeve pas përfundimit të spektaklit.

Mbresa, e cila në natën finale u shpërblye me një vend pune si prezantuese në televizionin Klan Kosova, është pyetur nëse “do të pranonte ta zëvendësonte moderatoren ikonike të ‘Prive’ Liberta Spahiun?”.

“Prive-n me e bë? Po gjithmonë, ose diçka të përafërt, edhe politikë”, ka thënë Mbresa e surprizuar nga pyetja.

Për më shumë detaje, ndiqeni videon në linkun e mëposhtëm.

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.