22:30, 19 Gusht 2019

Këngëtari Justin Bieber dhe modelja Hailey Baldwin, janë kurorëzuar në një ceremoni private vitin e kaluar.

Çifti ka vendosur të bëjë një dasmë për miqtë dhe familjarët dhe për veten, transmeton Klan Kosova.

Këtë e bëri të ditur për TMZ një burim i afërt me çiftin, duke thënë se ata do të bëjnë dasmën më 15 shtator të këtij viti, ku i bie të jetë edhe përvjetori i martesës së tyre private.

Bieber dhe Baldwin janë të dashuruar marrëzisht ata dje u kthyen nga pushimet e tyre.

Konkurs Pune

Lexo më shumë