A do të bëhen kunata Alicia Keys dhe Emma Watson?

A do të bëhen kunata Alicia Keys dhe Emma Watson?

1 vit më parë

Aktorja e njohur, Emma Watson, është fotografuar nga paparacët teksa ishte në një takim dashurie me një djalë të panjohur.

Këto fotografi ngjallën kureshtje tek të gjithë, transmeton Klan Kosova.

Sipas Daily Miail, ky djal është vëllai i këngëtares së famshme, Alicia Keys, ai quhet Cole Cook.

Watson u pa e shoqëruar nga Cole në restorantin “The Spotted Pig” në New York të martën.

Kështu mbetet të shihet se çfarë do të ndodh më tutje me Watson dhe Cook.