Klan Kosova - Jemi një - Hleb: Nuk e di pse e lashë Arsenalin për Barcelonën

COVID-19 Statistika

Infektuar

Shëruar

Vdekur

skema array(91) { [0]=> bool(false) [1]=> bool(false) [2]=> int(1634775600) [3]=> int(1634778000) [4]=> int(1634778300) [5]=> int(1634781600) [6]=> int(1634781600) [7]=> int(1634785200) [8]=> int(1634785200) [9]=> int(1634787300) [10]=> int(1634787300) [11]=> int(1634787600) [12]=> int(1634787600) [13]=> int(1634790900) [14]=> int(1634796000) [15]=> int(1634796000) [16]=> int(1634799300) [17]=> int(1634799300) [18]=> int(1634799600) [19]=> int(1634799600) [20]=> int(1634813700) [21]=> int(1634813700) [22]=> int(1634814000) [23]=> int(1634814780) [24]=> int(1634814780) [25]=> int(1634814900) [26]=> int(1634814900) [27]=> int(1634817600) [28]=> int(1634817900) [29]=> int(1634820180) [30]=> int(1634820180) [31]=> int(1634821200) [32]=> int(1634821200) [33]=> int(1634821980) [34]=> int(1634822100) [35]=> int(1634822100) [36]=> int(1634822400) [37]=> int(1634823000) [38]=> int(1634823300) [39]=> int(1634823300) [40]=> int(1634826000) [41]=> int(1634826000) [42]=> int(1634827320) [43]=> int(1634827320) [44]=> int(1634828400) [45]=> int(1634828400) [46]=> int(1634829300) [47]=> int(1634829300) [48]=> int(1634829420) [49]=> int(1634829420) [50]=> int(1634830380) [51]=> int(1634830380) [52]=> int(1634830800) [53]=> int(1634830800) [54]=> int(1634833800) [55]=> int(1634833800) [56]=> int(1634834100) [57]=> int(1634834100) [58]=> int(1634836920) [59]=> int(1634836920) [60]=> int(1634837400) [61]=> int(1634837400) [62]=> int(1634841300) [63]=> int(1634841300) [64]=> int(1634841600) [65]=> int(1634841600) [66]=> int(1634844600) [67]=> int(1634844900) [68]=> int(1634845800) [69]=> int(1634845800) [70]=> int(1634846400) [71]=> int(1634846400) [72]=> int(1634846400) [73]=> int(1634846400) [74]=> int(1634846400) [75]=> int(1634848200) [76]=> int(1634848200) [77]=> int(1634848380) [78]=> int(1634848380) [79]=> int(1634848560) [80]=> int(1634848560) [81]=> int(1634849100) [82]=> int(1634849100) [83]=> int(1634853900) [84]=> int(1634853900) [85]=> int(1634854500) [86]=> int(1634854500) [87]=> int(1634856600) [88]=> int(1634856900) [89]=> int(1634857200) [90]=> int(1634857200) }
emisionet Thursday, 21 October 2021
17:30live

Info Magazine

17:30

Info Magazine

18:35

Publicitet

18:35

Publicitet

18:40

Apartmenti i pafajësisë

18:40

Apartmenti i pafajësisë

object(WP_Query)#3667 (52) { ["query"]=> array(5) { ["posts_per_page"]=> int(4) ["cat"]=> int(17963) ["order"]=> string(4) "DESC" ["no_found_rows"]=> bool(true) ["ep_integrate"]=> bool(true) } ["query_vars"]=> array(64) { ["posts_per_page"]=> int(4) ["cat"]=> int(17963) ["order"]=> string(4) "DESC" ["no_found_rows"]=> bool(true) ["ep_integrate"]=> bool(true) ["error"]=> string(0) "" ["m"]=> string(0) "" ["p"]=> int(0) ["post_parent"]=> string(0) "" ["subpost"]=> string(0) "" ["subpost_id"]=> string(0) "" ["attachment"]=> string(0) "" ["attachment_id"]=> int(0) ["name"]=> string(0) "" ["pagename"]=> string(0) "" ["page_id"]=> int(0) ["second"]=> string(0) "" ["minute"]=> string(0) "" ["hour"]=> string(0) "" ["day"]=> int(0) ["monthnum"]=> int(0) ["year"]=> int(0) ["w"]=> int(0) ["category_name"]=> string(14) "duhet-t-shihni" ["tag"]=> string(0) "" ["tag_id"]=> string(0) "" ["author"]=> string(0) "" ["author_name"]=> string(0) "" ["feed"]=> string(0) "" ["tb"]=> string(0) "" ["paged"]=> int(0) ["meta_key"]=> string(0) "" ["meta_value"]=> string(0) "" ["preview"]=> string(0) "" ["s"]=> string(0) "" ["sentence"]=> string(0) "" ["title"]=> string(0) "" ["fields"]=> string(0) "" ["menu_order"]=> string(0) "" ["embed"]=> string(0) "" ["category__in"]=> array(0) { } ["category__not_in"]=> array(0) { } ["category__and"]=> array(0) { } ["post__in"]=> array(0) { } ["post__not_in"]=> array(0) { } ["post_name__in"]=> array(0) { } ["tag__in"]=> array(0) { } ["tag__not_in"]=> array(0) { } ["tag__and"]=> array(0) { } ["tag_slug__in"]=> array(0) { } ["tag_slug__and"]=> array(0) { } ["post_parent__in"]=> array(0) { } ["post_parent__not_in"]=> array(0) { } ["author__in"]=> array(0) { } ["author__not_in"]=> array(0) { } ["cache_results"]=> bool(false) ["ignore_sticky_posts"]=> bool(false) ["suppress_filters"]=> bool(false) ["update_post_term_cache"]=> bool(true) ["lazy_load_term_meta"]=> bool(true) ["update_post_meta_cache"]=> bool(true) ["post_type"]=> string(0) "" ["nopaging"]=> bool(false) ["comments_per_page"]=> string(2) "50" } ["tax_query"]=> object(WP_Tax_Query)#3625 (6) { ["queries"]=> array(1) { [0]=> array(5) { ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["terms"]=> array(1) { [0]=> int(17963) } ["field"]=> string(7) "term_id" ["operator"]=> string(2) "IN" ["include_children"]=> bool(true) } } ["relation"]=> string(3) "AND" ["table_aliases":protected]=> array(1) { [0]=> string(21) "wp_term_relationships" } ["queried_terms"]=> array(1) { ["category"]=> array(2) { ["terms"]=> array(1) { [0]=> int(17963) } ["field"]=> string(7) "term_id" } } ["primary_table"]=> string(8) "wp_posts" ["primary_id_column"]=> string(2) "ID" } ["meta_query"]=> object(WP_Meta_Query)#3674 (9) { ["queries"]=> array(0) { } ["relation"]=> NULL ["meta_table"]=> NULL ["meta_id_column"]=> NULL ["primary_table"]=> NULL ["primary_id_column"]=> NULL ["table_aliases":protected]=> array(0) { } ["clauses":protected]=> array(0) { } ["has_or_relation":protected]=> bool(false) } ["date_query"]=> bool(false) ["request"]=> string(367) "SELECT wp_posts.ID FROM wp_posts LEFT JOIN wp_term_relationships ON (wp_posts.ID = wp_term_relationships.object_id) WHERE 1=1 AND ( wp_term_relationships.term_taxonomy_id IN (17963) ) AND wp_posts.post_type = 'post' AND (wp_posts.post_status = 'publish' OR wp_posts.post_status = 'acf-disabled') GROUP BY wp_posts.ID ORDER BY wp_posts.post_date DESC LIMIT 0, 4" ["posts"]=> array(4) { [0]=> object(WP_Post)#3651 (24) { ["ID"]=> int(1612629) ["post_author"]=> string(6) "101035" ["post_date"]=> string(19) "2021-10-21 14:18:05" ["post_date_gmt"]=> string(19) "2021-10-21 12:18:05" ["post_content"]=> string(609) "Autumn Fry, është një vajzë tetëvjeçare nga Shtetet e Bashkuara të Amerikës e cila po konsiderohet si "eksperte" e armëve. Ajo ka qindra fansa dhe i mahnitë ata me njohuritë e saj rreth armëve. Fry, i çmonton armët, i monton ato dhe i përdorë mjaft mirë ato. Babai i saj, thotë se asaj qysh herë i kanë pëlqyer armët. Ai thotë se vajza e saj është një profesioniste e vërtetë. Tetëvjeçarja i ka qindra e mijëra ndjekës në Youtube. Ndiqni disa nga momentet më interesante të saj. https://www.youtube.com/watch?v=R7Zmi0s6x-4&ab_channel=AmericanGunChic" ["post_title"]=> string(72) "Tetëvjeçarja nga SHBA që konsiderohet si "eksperte" e armëve (VIDEO)" ["post_excerpt"]=> string(0) "" ["post_status"]=> string(7) "publish" ["comment_status"]=> string(4) "open" ["ping_status"]=> string(4) "open" ["post_password"]=> string(0) "" ["post_name"]=> string(64) "tetevjecarja-nga-shba-qe-konsiderohet-si-eksperte-e-armeve-video" ["to_ping"]=> string(0) "" ["pinged"]=> string(0) "" ["post_modified"]=> string(19) "2021-10-21 14:20:24" ["post_modified_gmt"]=> string(19) "2021-10-21 12:20:24" ["post_content_filtered"]=> string(0) "" ["post_parent"]=> int(0) ["guid"]=> string(32) "https://klankosova.tv/?p=1612629" ["menu_order"]=> int(0) ["post_type"]=> string(4) "post" ["post_mime_type"]=> string(0) "" ["comment_count"]=> string(1) "0" ["filter"]=> string(3) "raw" } [1]=> object(WP_Post)#3675 (24) { ["ID"]=> int(1612583) ["post_author"]=> string(6) "101035" ["post_date"]=> string(19) "2021-10-21 13:13:08" ["post_date_gmt"]=> string(19) "2021-10-21 11:13:08" ["post_content"]=> string(1793) "Një rast shumë simpatik ka ndodhur në Zelandën e Re. Një djalosh i cili i ka vetëm katër vjet e telefonoi policinë. Në bisedën me policët ai iu tha atyre se kishte lodra shumë të bukura që do të donte t'ua tregonte. Policia e ka publikuar bisedën me vogëlushin. Sipas tyre kjo ngjarje "ishte tepër e bukur për t'u mos u ndarë me të tjerët", por se nuk i inkurajon edhe fëmijët e tjerë për të bërë këso telefonatash. Ngjarja ka ndodhur para disa ditësh. “Policia, ku është rasti urgjent?” Pas një pauze, një djalë dëgjohet duke thënë me ngurrim: “Ç’kemi! Zonja e policisë?” “Po. Çfarë po ndodh”, ia kthen zyrtarja policore. “Hm, a mund t’ju tregoj diçka? I kam disa lodra për ty”, përgjigjet fëmija. “Ke disa lodra për mua?”, pyet zyrtarja me habi. “Po. Eja dhe shikoji”, ia kthen djaloshi. Një burrë pastaj ia merr telefonin fëmijës dhe thotë se telefonata ishte gabim, duke shtuar se djaloshi e ndihmonte përderisa nënën e kishte të sëmurë. Më pas, policia jep një njoftim përmes rrjetit të komunikimit: “Është një 4-vjeçar që po dëshiron t’ia tregojë policisë lodrat, mbyllje.” “Po, unë jam më i duhuri, do të shkoj”, përgjigjet një polic. Policia tha se zyrtarit policor që shkoi në shtëpinë e fëmijës iu shfaqën disa lodra në qytetin Invercargill. “Ai vërtet kishte lodra të bukura”, raportohet të ketë thënë polici. Në njoftimin e policisë gjithashtu thuhet: “Fëmija me fat gjithashtu pati rastin ta shihte veturën patrulluese dhe oficeri i ndezi dritat për të, gjithashtu.” Postimi i plotë i policisë: https://fb.watch/8N15LdFFFb/  " ["post_title"]=> string(79) "Zelandë e Re, katërvjeçari thërret policinë: Ejani të shihni lodrat e mia" ["post_excerpt"]=> string(0) "" ["post_status"]=> string(7) "publish" ["comment_status"]=> string(4) "open" ["ping_status"]=> string(4) "open" ["post_password"]=> string(0) "" ["post_name"]=> string(71) "zelande-e-re-katervjecari-therret-policine-ejani-te-shihni-lodrat-e-mia" ["to_ping"]=> string(0) "" ["pinged"]=> string(0) "" ["post_modified"]=> string(19) "2021-10-21 13:13:08" ["post_modified_gmt"]=> string(19) "2021-10-21 11:13:08" ["post_content_filtered"]=> string(0) "" ["post_parent"]=> int(0) ["guid"]=> string(32) "https://klankosova.tv/?p=1612583" ["menu_order"]=> int(0) ["post_type"]=> string(4) "post" ["post_mime_type"]=> string(0) "" ["comment_count"]=> string(1) "0" ["filter"]=> string(3) "raw" } [2]=> object(WP_Post)#3682 (24) { ["ID"]=> int(1612519) ["post_author"]=> string(2) "17" ["post_date"]=> string(19) "2021-10-21 11:21:31" ["post_date_gmt"]=> string(19) "2021-10-21 09:21:31" ["post_content"]=> string(573) "Hong Kongu po ndjek një politikë zero ndaj COVID-19 që kufizon rëndë udhëtimet ndërkombëtare. Për banorët që kërkojnë një eksperiencë të shpejtë udhëtimi dhe relaksuese, një agjent udhëtimesh po ofron një autobus për të bërë gjumë në një udhëtim të qetë pesë-orësh brenda Hong Kongut, raporton AP, transmeton Klankosova.tv. Ky "Snooze Bus" është një aktivitet i pazakontë për t'i nxjerrë njerëzit nga rutinat e tyre të përditshme dhe për t'i lejuar që të pushojnë. https://www.youtube.com/watch?v=BnEUIXRGtcQ  " ["post_title"]=> string(72) "Udhëtim e gjumë, ky është autobusi i veçantë i Hong Kongut (VIDEO)" ["post_excerpt"]=> string(0) "" ["post_status"]=> string(7) "publish" ["comment_status"]=> string(4) "open" ["ping_status"]=> string(4) "open" ["post_password"]=> string(0) "" ["post_name"]=> string(63) "udhetim-e-gjume-ky-eshte-autobusi-i-vecante-i-hong-kongut-video" ["to_ping"]=> string(0) "" ["pinged"]=> string(0) "" ["post_modified"]=> string(19) "2021-10-21 11:21:31" ["post_modified_gmt"]=> string(19) "2021-10-21 09:21:31" ["post_content_filtered"]=> string(0) "" ["post_parent"]=> int(0) ["guid"]=> string(32) "https://klankosova.tv/?p=1612519" ["menu_order"]=> int(0) ["post_type"]=> string(4) "post" ["post_mime_type"]=> string(0) "" ["comment_count"]=> string(1) "0" ["filter"]=> string(3) "raw" } [3]=> object(WP_Post)#3604 (24) { ["ID"]=> int(1612429) ["post_author"]=> string(6) "101035" ["post_date"]=> string(19) "2021-10-21 09:26:16" ["post_date_gmt"]=> string(19) "2021-10-21 07:26:16" ["post_content"]=> string(4139) "Presidenti i Shteteve të Bashkuara të Amerikës Joe Biden i ka bërë një urim të veçantë zëvendëspresidentës Kamala Harris. Biden i shkoi asaj me lule në zyre për t'i thënë "Urime datëlindja", derisa Harris u befasua nga veprimi i kreut të Shtëpisë së Bardhë. Kamala Harris dje më 20 tetor i mbushi 57 vjet.
 
View this post on Instagram
 

A post shared by President Joe Biden (@potus)

" ["post_title"]=> string(57) "Urimi i veçantë i Biden për zëvendësen e tij (VIDEO)" ["post_excerpt"]=> string(0) "" ["post_status"]=> string(7) "publish" ["comment_status"]=> string(4) "open" ["ping_status"]=> string(4) "open" ["post_password"]=> string(0) "" ["post_name"]=> string(50) "urimi-i-vecante-i-biden-per-zevendesen-e-tij-video" ["to_ping"]=> string(0) "" ["pinged"]=> string(0) "" ["post_modified"]=> string(19) "2021-10-21 09:48:43" ["post_modified_gmt"]=> string(19) "2021-10-21 07:48:43" ["post_content_filtered"]=> string(0) "" ["post_parent"]=> int(0) ["guid"]=> string(32) "https://klankosova.tv/?p=1612429" ["menu_order"]=> int(0) ["post_type"]=> string(4) "post" ["post_mime_type"]=> string(0) "" ["comment_count"]=> string(1) "0" ["filter"]=> string(3) "raw" } } ["post_count"]=> int(4) ["current_post"]=> int(-1) ["in_the_loop"]=> bool(false) ["post"]=> object(WP_Post)#3651 (24) { ["ID"]=> int(1612629) ["post_author"]=> string(6) "101035" ["post_date"]=> string(19) "2021-10-21 14:18:05" ["post_date_gmt"]=> string(19) "2021-10-21 12:18:05" ["post_content"]=> string(609) "Autumn Fry, është një vajzë tetëvjeçare nga Shtetet e Bashkuara të Amerikës e cila po konsiderohet si "eksperte" e armëve. Ajo ka qindra fansa dhe i mahnitë ata me njohuritë e saj rreth armëve. Fry, i çmonton armët, i monton ato dhe i përdorë mjaft mirë ato. Babai i saj, thotë se asaj qysh herë i kanë pëlqyer armët. Ai thotë se vajza e saj është një profesioniste e vërtetë. Tetëvjeçarja i ka qindra e mijëra ndjekës në Youtube. Ndiqni disa nga momentet më interesante të saj. https://www.youtube.com/watch?v=R7Zmi0s6x-4&ab_channel=AmericanGunChic" ["post_title"]=> string(72) "Tetëvjeçarja nga SHBA që konsiderohet si "eksperte" e armëve (VIDEO)" ["post_excerpt"]=> string(0) "" ["post_status"]=> string(7) "publish" ["comment_status"]=> string(4) "open" ["ping_status"]=> string(4) "open" ["post_password"]=> string(0) "" ["post_name"]=> string(64) "tetevjecarja-nga-shba-qe-konsiderohet-si-eksperte-e-armeve-video" ["to_ping"]=> string(0) "" ["pinged"]=> string(0) "" ["post_modified"]=> string(19) "2021-10-21 14:20:24" ["post_modified_gmt"]=> string(19) "2021-10-21 12:20:24" ["post_content_filtered"]=> string(0) "" ["post_parent"]=> int(0) ["guid"]=> string(32) "https://klankosova.tv/?p=1612629" ["menu_order"]=> int(0) ["post_type"]=> string(4) "post" ["post_mime_type"]=> string(0) "" ["comment_count"]=> string(1) "0" ["filter"]=> string(3) "raw" } ["comment_count"]=> int(0) ["current_comment"]=> int(-1) ["found_posts"]=> int(0) ["max_num_pages"]=> int(0) ["max_num_comment_pages"]=> int(0) ["is_single"]=> bool(false) ["is_preview"]=> bool(false) ["is_page"]=> bool(false) ["is_archive"]=> bool(true) ["is_date"]=> bool(false) ["is_year"]=> bool(false) ["is_month"]=> bool(false) ["is_day"]=> bool(false) ["is_time"]=> bool(false) ["is_author"]=> bool(false) ["is_category"]=> bool(true) ["is_tag"]=> bool(false) ["is_tax"]=> bool(false) ["is_search"]=> bool(false) ["is_feed"]=> bool(false) ["is_comment_feed"]=> bool(false) ["is_trackback"]=> bool(false) ["is_home"]=> bool(false) ["is_privacy_policy"]=> bool(false) ["is_404"]=> bool(false) ["is_embed"]=> bool(false) ["is_paged"]=> bool(false) ["is_admin"]=> bool(false) ["is_attachment"]=> bool(false) ["is_singular"]=> bool(false) ["is_robots"]=> bool(false) ["is_favicon"]=> bool(false) ["is_posts_page"]=> bool(false) ["is_post_type_archive"]=> bool(false) ["query_vars_hash":"WP_Query":private]=> string(32) "bdbf1f58bd2b83db44eea67682116f65" ["query_vars_changed":"WP_Query":private]=> bool(true) ["thumbnails_cached"]=> bool(false) ["stopwords":"WP_Query":private]=> NULL ["compat_fields":"WP_Query":private]=> array(2) { [0]=> string(15) "query_vars_hash" [1]=> string(18) "query_vars_changed" } ["compat_methods":"WP_Query":private]=> array(2) { [0]=> string(16) "init_query_flags" [1]=> string(15) "parse_tax_query" } ["elasticsearch_success"]=> bool(false) }