Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

96 milionë topa për cilësi më të mirë të ujit

NULL NULL
12.08.2015 12:30

Hedhja e sasisë prej 96 milion topash  në një rezervuar uji nuk duket se u bë vetëm për të tu relaksuar.

Këta 96 milionë topa u hodhën për një arsye.

Kjo mënyrë efektive është në fakt një teknikë e re, e cila është duke u përdorur në Los Angelos për të mbrojtur cilësinë e ujit, transmeton Klan Kosova.

Për më shumë ndiqeni videon KËTU

ad_177712232-e1439363503759 (1)

ad_177712149-e1439363576558

 

ad_177712141-e1439363584221

ad_177712138-e1439363631585

ad_177712117-e1439363662502

ad_177712121-e1439363641597

 

ad_177712115-e1439363652585

ad_177712174-e1439363544331

ad_177712177-e1439363525483

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.