94 raste aktive me COVID-19 - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

94 raste aktive me COVID-19

NULL NULL
24.01.2023 06:45

Sipas njoftimit të Institutit Kombëtar të Shëndetësisë Publike janë edhe 94 raste aktive me COVID-19.

Gjatë 24 orëve të kaluara nuk u shënua asnjë viktimë, nëntë raste të reja dhe 11 raste të shërimit nga COVID-19, njofton Klankosova.tv.