924 raste aktive me COVID-19

924 raste aktive me COVID-19

NULL NULL
2 months më parë

924 raste janë aktive me COVID-19 në Kosovë.

Ndërkohë gjatë 24 orëve të fundit, asnjë person nuk ka vdekur dhe janë regjistruar 31 raste të reja, njofton MSH, transmeton KlanKosova.tv.