Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

92 raste aktive me COVID në Kosovë

NULL NULL
09.04.2023 07:15

Në Kosovë aktualisht janë 92 raste aktive me COVID-19.

Gjatë 24 orëve të kaluara janë regjistruar edhe 6 raste të reja derisa nuk është raportuar për ndonjë vdekje nga ky virus.

Janë shëruar edhe 11 pacientë, derisa numri i përgjithshëm i të shëruarve ka arritur në 270 mijë e 494.

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.