Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

820 ushtarë të FSK-së portretizojnë me trupat e tyre Adem Jasharin (VIDEO)

NULL NULL
04.03.2023 10:07
Adem Jashari FSK

Forca e Sigurisë së Kosovës në vigjilje të Epopesë së UÇK-së dhe 5 Marsit, Ditës së Kazermës “Adem Jashari” ka realizuar në poligon portretin e Komandantit Legjendar Adem Jashari.

Ky portret me përfshirjen e 820 ushtarëve, u realizua nga piktori Besart Gashi dhe nënoficeri Vesel Raci, bën të ditur FSK në Facebook, shkruan Klankosova.tv.

Rrini të informuar mbi zhvillimet kryesore duke u bërë pjesë e komunitetit tonë në Viber

BONUS: Merreni aplikacionin tonë në Android dhe iOS

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.