"8 muajshe kam qenë Miss Ultrazani", Vedati në rolin e një vajze nga Dubai (VIDEO) - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

“8 muajshe kam qenë Miss Ultrazani”, Vedati në rolin e një vajze nga Dubai (VIDEO)

NULL NULL
02.03.2023 19:17

Vedati sot ka bërë shaka derisa ishte duke qëndruar jashtë me Artanin në oborrin e shtëpisë së Big Brother Vip Kosova.

Ai ishte në rolin e një vajze të bukur dhe fjalët e tij, shkaktoi të qeshura të shumta tek Artanin.

Ndiqni videon më poshtë për më shumë detaje.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.