76ers ndalin serinë pozitive të Bucks (VIDEO) - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

76ers ndalin serinë pozitive të Bucks (VIDEO)

NULL NULL
nga Shpend Spahija 05.03.2023 10:42

Në mëngjesin e së dielës me kohën tonë lokale, kanë përfunduar 6 takime të “NBA”, ku janë arritur këto rezultate:

Washington Wizards vs Toronto Raptors 109-116,

Cleveland Cavaliers vs Detroit Pistons 114-90,

Miami Heat vs Atlanta Hawks 117-109,

San Antonio Spurs vs Houston Rockets 110-122,

Sacramento Kings vs Minnesota Timberwolves 134-138 dhe

Milwaukee Bucks vs Philadelphia 76ers 130-133.

76ers arritën ta ndalin serinë pozitive të Bucks prej 16 fitoreve radhazi, të udhëhequr nga James Harden i cili realizoi 38 pikë, 9 kërcime dhe 10 asistime.