76ers me fitoren e gjashtë radhazi (VIDEO) - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

76ers me fitoren e gjashtë radhazi (VIDEO)

NULL NULL
nga Shpend Spahija 16.03.2023 08:20

Të enjten në mëngjes me kohën tonë lokale janë zhvilluar 7 ndeshje në NBA, ku janë arritur këto rezultate:

Miami Heat vs Memphis Grizzlies 138-119,

Chicago Bulls vs Sacramento Kings 114-117,

Houston Rockets vs Los Angeles Lakers 114-110,

Minnesota Timberwolves vs Boston Celtics 102-104,

San Antonio Spurs vs Dallas Mavericks 128-137,

Los Angeles Clippers vs Golden State Warriors 134-126 dhe

Cleveland Cavaliers vs Philadelphia 76ers 109-118.

76ers të udhëhequr nga Joel Embiid i cili regjistroi 36 pikë dhe 18 kërcime, siguruan fitoren e gjashtë radhazi.