Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

76ers dhe Kings vazhdojnë me fitore (VIDEO)

NULL NULL
nga Shpend Spahija 18.04.2023 07:43

Në mëngjesin e së martës me kohën tonë lokale janë zhvilluar dy ndeshje në kuadër të Playoff-it të NBA, ku janë arritur këto rezultate:

Philadelphia 76ers vs Brooklyn Nets 96-84 dhe

Sacramento Kings vs Golden State Warriors 114-106.

Me këto fitore, 76ers dhe Kings krijojnë epërsinë 2-0 në serinë e 1/8 së finales të Playoff.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.