72 vjeçari kultivon kanabis - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

72 vjeçari kultivon kanabis

NULL NULL
05/05/2015

Një person  72-vjeçar është arrestuar sot nga Policia e Vlorës për kultivim të kanabisit.

72-vjeçari  është kapur në flagrancë pas një kontrolli nga policia në banesën e tij.

Atij i janë gjendur 25 kubikë dhe 26 fidanë kanabis sativa me lartësi deri në 20 centimetra.