Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

67 raste aktive me COVID në Kosovë

NULL NULL
20.09.2022 07:16

Në Kosovë aktualisht janë  67 raste aktive me COVID-19.

në 24 orët e fundit nuk është raportuar për ndonjë humbje jete nga ky virus, derisa janë regjistruar edhe tri raste të reja.

Janë shëruar edhe gjashtë qytetarë, derisa numri i përgjithshëm i të shëruarve ka arritur në 268 mijë e 735.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.