634 raste aktive me koronavirus në Kosovë - Klan Kosova

Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

634 raste aktive me koronavirus në Kosovë

NULL NULL
4 months më parë

634 raste janë aktive me COVID-19 në Kosovë.

Ndërkohë, në 24 orët e fundit u regjistrua një viktimë dhe 51 raste të reja pozitive, njofton MSh, transmeton Klankosova.tv.

Mbi një mijë qytetarë u testuan dhe 49 u shëruan.

May be an image of text that says 'COVID19 BASHKE IA DALIM! Të vaksinuar brenda 24 oreve 310 REPUBLIKA KOSOVES MINISTRIAESHÄNDETESISE Të vaksinuar me nje doze Doza të administruara në total 900.739 1.818.408 PERDITESIMI FUNDIT 16 MARS, 2022 Të vaksinuar me du doza Testime brenda 24 oreve 818.715 Doza të treta/perforcuse 1.028 98.799 Raste pozitive Vdekje 51 Pozitiviteti rasteve 1 Të shëruar 4.96% 49 Raste aktive 634'