5,561 raste aktive me COVID-19 - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

5,561 raste aktive me COVID-19

NULL NULL
18/08/2022

Sipas të dhënave nga Ministria e Shëndetësisë edhe 5,561 raste janë aktive me koronavirus në vend.

Gjatë 24 orëve të kaluara Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike ka raportuar për dy viktima, teksa janë regjistuar 783 raste të reja me COVID-19 dhe janë shëruar 952 pacientë, njofton Klankosova.tv.