8:51, 14 Qershor 2018

Një aksident me pasojë një person të vdekur ka ndodhur mëngjesin e sotëm në vendin e quajtur Moravë në Berat.

 Policia njofton se aksidenti ka ndodhur rreth orës 06:45 minuta, ku shtetasi N.S. banues në Kuçovë ka aksidentuar këmbësorin A.P. 55 vjeç, i cili u dërgua menjëherë në spital, por fatkeqësisht nuk ka mundur t’u mbijetojë plagëve të marra dhe ka ndërruar jetë.

Policia ka ndaluar drejtuesin e automjetit, raporton TCh, transmeton Klan Kosova.

Konkurs Pune

Lexo më shumë