50-vjeçari-Jay Z, shijon ushtrimet fizike në plazh të Hawaiit

50-vjeçari-Jay Z, shijon ushtrimet fizike në plazh të Hawaiit

NULL NULL
1 javë më parë

Jay Z nuk ka ndaluar së fokusuari në ushtrimet fizike gjatë pushimit të tij luksoz në Hawaii.

Muzikanti i famshëm 50-vjeçar doli në plazh për më shumë se një seancë ushtrimesh të vështira gjatë javës së kaluar.

Nga fotografitë e publikuara ai shihet se si i ka lidhur flokët lart kokës dhe e ka vendosur një kapele të verdhë sipër. Duke qëndruar minimal në përdorimin e aksesorëve, miliarderi shihet me vetëm një orë dore nga Apple.

Gjatë sesionit të stërvitjes ai doli kundër këpucëve, duke i lënë këmbët që të zhyten në rërën e ftohtë.