Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

50 Cent akuzohet për vjedhje

NULL NULL
10.05.2015 13:54

Reperi është përfshirë në një hetim kriminal pasi një person pretendon se i janë vjedhur aksesorë në vlerë prej 250 mijë dollarësh.

Robert Marin thotë se e ka takuar reperin në një klub nate dhe i ofroi atij orën dhe qaforen për shitje. Sipas Marin, 50 Cent e pranoi ofertën, por i kishte thënë që kishin nevojë për negociata rreth çmimit. Me pas ekipi i 50 Cent e kishte ftuar atë ta shihte palestrën e boksierit Mayweather, gjë për të cilën u gëzua shumë.

Por, pas mbërritjes aty, dy nga 50 burrat e ekipit te tij e kanë goditur në kokë me pistoletë dhe i kanë vjedhur aksesorët, transmeton Klan Kosova.

Marin e ka paraqitur raportin e vjedhjes në policinë e Vegasit dhe për momentin po kryhen hetimet.

Nga ana tjetër, avokati i 50 Cent është deklaruar se demanton kategorikisht që klienti i tij apo ndonjë pjesëtar i sigurisë së tij kanë të bëjnë me këto akuza të pabaza.

50 cent 2

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.